Kolęda
Nawiedziny duszpasterskie Rodzin
kolęda 2019-2020r.
Kolędę w dni powszednie rozpoczynamy o godz. 16.00
w soboty o 14.00.
Data |
Ulica |
Ksiądz |
28.12.2019 |
Dworcowa 23 - 35 |
Ks. Krzysztof |
28.12.2019 |
Sobieskiego cała (2-13) |
Ks. Wojciech |
30.12.2019 |
Dworcowa 39 - 47 |
Ks. Krzysztof |
30.12.2019 |
Unii Lubelskiej cała (1-17) |
Ks. Grzegorz |
30.12.2019 |
Zygmunta Augusta 2 - 40 |
Ks. Wojciech |
2.01.2020 |
Dworcowa 49 - 51 |
Ks. Krzysztof |
2.01.2020 |
Fredry 1 - 12 |
Ks. Grzegorz |
2.01.2020 |
Warszawska 2 - 8 + Warszawska 1 - 7 |
Ks. Wojciech |
3.01.2020 |
Dworcowa 53 - 67 |
Ks. Krzysztof |
3.01.2020 |
Warszawska 9 - 23 + Ślusarska (cała) |
Ks. Grzegorz |
3.01.2020 |
Bulwary 1, 1 - 45 |
Ks. Wojciech |
4.01.2020 |
Dworcowa 71 - 73 |
Ks. Krzysztof |
4.01.2020 |
Bulwary 10, 1 - 48 |
Ks. Wojciech |
4.01.2020 |
Marcinkowskiego 1 - 20 |
Ks. Grzegorz |
7.01.2020 |
Dworcowa 75 - 89 |
Ks. Krzysztof |
7.01.2020 |
Podolska 10 - 29 + Lipowa 4 - 14 |
Ks. Grzegorz |
7.01.2020 |
Zduny 9 - 23 |
Ks. Wojciech |
8.01.2020 |
Dworcowa 24 - 60 |
Ks. Krzysztof |
8.01.2020 |
Zduny 6 - 18 + Sienkiewicza 1 - 11 |
Ks. Grzegorz |
8.01.2020 |
Sienkiewicza 13 - 23 |
Ks. Wojciech |
9.01.2020 |
Dworcowa 62 - 88 |
Ks. Krzysztof |
9.01.2020 |
Sienkiewicza 25 - 35 |
Ks. Grzegorz |
9.01.2020 |
Sienkiewicza 37 - 43 |
Ks. Wojciech |
10.01.2020 |
Dworcowa 96 - 100 + Rejtana cała (6-10) |
Ks. Krzysztof |
10.01.2020 |
Sienkiewicza 45 - 53 |
Ks. Wojciech |
10.01.2020 |
Sienkiewicza 55 - 61 |
Ks. Grzegorz |
11.01.2020 |
Śniadeckich 20 - 44 |
Ks. Krzysztof |
11.01.2020 |
Sienkiewicza 2 - 18 |
Ks. Wojciech |
11.01.2020 |
Sienkiewicza 20 - 36 |
Ks. Grzegorz |
13.01.2020 |
Śniadeckich 46 - 52 |
Ks. Krzysztof |
13.01.2020 |
Sienkiewicza 38 - 48 |
Ks. Wojciech |
13.01.2020 |
Sienkiewicza 50 - 60 |
Ks. Grzegorz |
14.01.2020 |
Śniadeckich 13 - 35 |
Ks. Krzysztof |
14.01.2020 |
Kwiatowa 1 -9 |
Ks. Wojciech |
14.01.2020 |
Kwiatowa 15 i 17 + 2 - 10 |
Ks. Grzegorz |
15.01.2020 |
Śniadeckich 37 - 53 |
Ks. Krzysztof |
15.01.2020 |
Mazowiecka 1 -9 |
Ks. Grzegorz |
15.01.2020 |
Mazowiecka 11 - 23 |
Ks. Wojciech |
16.01.2020 |
Śniadeckich 55 - 63 |
Ks. Krzysztof |
16.01.2020 |
Mazowiecka 25 - 27 |
Ks. Wojciech |
16.01.2020 |
Mazowiecka 2 - 26 |
Ks. Grzegorz |
17.01.2020 |
Matejki cała (1 - 12) |
Ks. Krzysztof |
17.01.2020 |
Chrobrego 3 - 13 |
Ks. Grzegorz |
17.01.2020 |
Chrobrego 15 - 23 |
Ks. Wojciech |
18.01.2020 |
Chrobrego 2 - 10 |
Ks. Wojciech |
18.01.2020 |
Chrobrego 12 - 22 |
Ks. Grzegorz |
18.01.2020 |
Plac Piastowski 4 + 11 - 19 |
Ks. Krzysztof |
20.01.2020 |
Chrobrego 24 - 28 + Wileńska 12 - 14 - 7 |
Ks. Wojciech |
20.01.2020 |
Wileńska 1 - 11 |
Ks. Grzegorz |
20.01.2020 |
Plac Piastowski 1, 2, 7 |
Ks. Krzysztof |
21.01.2020 |
Wileńska 2 - 10 |
Ks. Wojciech |
21.01.2020 |
Sowińskiego 1 - 10 |
Ks. Krzysztof |
21.01.2020 |
Sowińskiego 12 - 22a |
Ks. Grzegorz |
22.01.2020 |
Sowińskiego 22b - 32 |
Ks. Grzegorz |
22.01.2020 |
DODATKOWA |
Ks. Wojciech |
Nawiedziny duszpasterskie Rodzin - kolęda w 2018-2019r.
Kolędę w dni powszednie rozpoczynamy o godz. 15.30 a w soboty o 14.00.
28 XII (piątek) – ul. Pomorska 88 e, f, g, h;
- ul. Pomorska 88 c, d1, d2;
29 XII (sobota) - ul. Pomorska 88 a1, a2, b;
- ul. Pomorska 80 – 86;
2 I (środa) – ul. Pomorska 76, 78, 78a, 78b, 80;
- ul. Pomorska 58, 58a, 60, 62, 62a, 64, 66, 68, 68a, 70, 72, 74;
3 I (czwartek) - ul. Pomorska 65, 67, 69, 71, 73, 75, 83;
- ul. Pomorska 50, 52, 54, 59, 61, 63;
4 I (piątek) - ul. Pomorska 41, 41a, 43, 47, 49, 51, 53, 55, 57;
- ul. Pomorska 9, 11, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37;
5 I (sobota) - ul. Cieszkowskiego 4 – 24;
- ul. Świętojańska 1 – 11;
7 I (poniedziałek) – ul. Świętojańska 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21;
- ul. Kaszubska blok nr 17;
8 I (wtorek) - ul. Kaszubska strona parzysta 2 – 18;
- ul. Kaszubska strona nieparzysta 1 – 15;
pl. Kościuszki 2, 4, 6;
9 I (środa) - ul. Racławicka strona nieparzysta 1 – 13;
- ul. Racławicka strona parzysta 2 – 18;
10 I (czwartek) - ul. Racławicka 9/1 – 40;
- ul. Racławicka 9/41 – 80;
11 I (piątek) - ul. Bocianowo 20a/1 – 40;
- ul. Bocianowo 20a/41 – 80;
12 I (sobota) - ul. Bocianowo 26/1 – 40;
- ul. Bocianowo 26/41 – 80;
14 I (poniedziałek) – ul. Bocianowo 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 19, 21;
- ul. Bocianowo 6, 8, 12, 14;
15 I (wtorek) - ul. Bocianowo 16, 18, 20;
- ul. Bocianowo 20, 22a, 23, 24, 25, 25a;
16 I (środa) - ul. Bocianowo 25b, d;
- ul. Bocianowo 25c, 27;
17 I (czwartek) - ul. Bocianowo 26a, 28, 30, 32, 34, 38;
- ul. Bocianowo 29 – 35;
18 I (piątek) - ul. Bocianowo 40, 42, 44;
- ul. Żółkiewskiego 7 – 9, ul. Bocianowo 37 – 41;
19 I (sobota) - ul. Bocianowo 43, 45, 47, 49, 51;
- ul. Żółkiewskiego 3 – 5;
21 I (poniedziałek)- ul. Ogrodowa 1, 3, 5, 13, 15, 17, ul. Świecka 15, 17;
- ul Ogrodowa 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18;
22 I (wtorek) - ul. Rycerska 1, 5, 7, 2, 4, 6;
- ul. Rycerska 11, 13, 15, 19, 10, 14, 16;
23 I (środa) - ul. Hetmańska 1 – 11;
- ul. Hetmańska 2 – 18;
24 I (czwartek) - ul. Hetmańska 13, 15, 23, 27, 31, 20, 22, 24, 26, 30;
- KOLĘDA DODATKOWA
Nawiedziny duszpasterskie Rodzin - kolęda w 2014-2015 r.
Ogrodowa, Rycerska, Kaszubska, Pl. Kościuszki, Świętojańska, Hetmańska, Racławicka, Bocianowo, Żółkiewskiego, Pomorska, Cieszkowskiego
Kolęda, która odbyła się:
26. Środa 28.01.2015 - godz. 15.30
Kolęda dodatkowa
25. Wtorek 27.01.2015 - godz. 15.30
Pomorska 73,75,83, 88E, 88F
Pomorska 88G, 88H, 88 C
24. Poniedziałek 26.01.2015 - godz. 15.30
Pomorska 88 B, 88 D1iD2
23. Sobota 24.01.2015 - godz. 14.00
Pomorska 78A,78B,80,88A1,88A2
Pomorska 80-86 (1-61)
22. Piątek 23.01.2015 - godz. 15.30
Pomorska 58,58a,60,62,62A,64,66
Pomorska 68,70,72,74,76,78
21. Czwartek 22.01.2015 - godz. 15.30
Pomorska 49,51,53,55,57,59
Pomorska 61,63,65,67,69,71
20. Środa 21.01.2015 - godz. 15.30
Cieszkowskiego 4,6,8,10,12,14, następnie Pomorska 50,52,54
Cieszkowskiego 16,18,20,22,24, następnie Pomorska 47
19. Wtorek 20.01. 2015 - godz. 15.30
Pomorska 9,11,15,17,19,21,23,25,27
Pomorska 29,29a,31,33,35,37,41,43
18. Poniedziałek 19.01.2015 - godz. 15.30
Racławicka 9 mieszkania (od 40 do 1)
Racławicka 9 mieszkania (od 41 do 80)
17. Sobota 17.01.2015 - godz. 14.00
Bocianowo 26 mieszkania (od 40 do 1)
Bocianowo 26 mieszkania (od 41 do 80)
16. Piątek 16.01.2015 - godz. 15.30
Bocianowo 20A mieszkania (od 40 do 1)
Bocianowo 20A mieszkania (od 41 do 80)
15. Czwartek 15.01. 2015 - godz. 15.30
Bocianowo 49 a następnie Żółkiewskiego 5, 3
Bocianowo 47, 45, 43 a następnie Żółkiewskiego 7,9
14. Środa 14.01.2015 - godz. 15.30
Bocianowo 41, 39, 37
Bocianowo 38,40,42,44,51
13. Wtorek 13.01.2015 - godz. 15.30
Bocianowo 31,33,35,34
12. Poniedziałek 12.01.2015 - godz. 15.30
Bocianowo 25C, 27
Bocianowo 29,26A,28,30,32
11. Niedziela 11.01.2015 - godz. 14.00
Bocianowo 25D, 25B
10. Sobota 10.01.2015 - godz. 14.00
Bocianowo 16,18,20
Bocianowo 22,22A,23,24,25,25A
9. Piątek 09.01.2015 - godz. 15.30
Bocianowo 1,3,5,7,9,11,13,19,21
Bocianowo 6,8,12,14
8. Czwartek 08.01.2015 - godz. 15.30
Racławicka 1,3,5,7,9A,11
Racławicka 2,4,8,10,12,13,14,18 następnie Świecka 15,17
7. Środa 07.01.2015 - godz. 15.30
Hetmańska 4,6,10,12,14,16,18
Hetmańska 20,22,24,26,27,28A,30,31,34
6. Poniedziałek 05.01.2015 - godz. 15.30
Świętojańska 16,17,18,19,21 następnie Hetmańska 2, 1, 3
Hetmańska 5,7,9,11,13,15,23
5. Niedziela 4.01.2015 - godz. 14.00
Świętojańska 11, 13, 15
4. Sobota 03.01.2015 - godz. 14.00
Pl. Kościuszki 2,4,6, Kaszubska 17
Świętojańska 1, 3, 5, 7, 9
3. Piątek 02.01.2015 - godz. 15.30
Kaszubska 1, 1A, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15
Kaszubska 8, 10, 12, 14, 18
2. Wtorek 30.12.2014 - godz. 15.30
Rycerska 1, 2, 4, 5
Rycerska 6, 7,9
1. Poniedziałek 29.12.2014 - godz. 15.30
Ogrodowa 1, 3, 5, 13, 15, 17 następnie Rycerska 16,14
Ogrodowa 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 następnie Rycerska 20,19,15,13,11,10
Nawiedziny duszpasterskie Rodzin, kolęda - która odbyła się w 2013-2014 r.
Kwiatowa, Wileńska, Plac Piastowski, B. Chrobrego, Mazowiecka, Sienkiewicza, Bulwary, Marcinkowskiego, Podolska, Zduny, Lipowa, Matejki Ślusarska, Dworcowa, Śniadeckich, Unii Lubelskiej, Sobieskiego, Rejtana, Zygmunta Augusta, Aleksandra Fredry, Sowińskiego, Warszawska
Nawiedziny duszpasterskie Rodzin, kolęda - która odbyła się w 2012-2013 r.
Pomorska, Cieszkowskiego, Pl. Kościuszki, Kaszubska, Świętojańska, Hetmańska, Bocianowo, Racławicka, Świecka, Żółkiewskiego, Ogrodowa, Rycerska,
Ostatnia modyfikacja: 2020.01.06 11:22,