Dziś jest 18 czerwca A.D. 2019 - Wtorek XI tygodnia Okresu Zwykłego
 

XXVI Niedziela Zwykła

 1. Dziś po każdej Mszy św. Koło Przyjaciół Radia Maryja zbiera ofiary na dzieła tegoż radia.
 2. Serdecznie zapraszam we wtorek 29 września w święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała na uroczystą Mszę św. o godz. 19.15 wraz z procesją wokół kościoła ku czci św. Michała Archanioła. Proszę zabrać ze sobą świece.
 3. W tym tygodniu zaczyna się październik. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 18.00, a w niedzielę o godz. 18.30.
 4. W czwartek o godz. 19.15 zostanie odprawione nabożeństwo do św. Gemmy.
 5. W I piątek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od porannej Mszy św. Spowiedź od godz. 16.00 - 18.00. Wieczorem o godz. 19.15 - jak zwykle - Msza św. w intencjach Ojczyzny, Narodu i Kościoła w Polsce. Po Mszy św. (w Domu Parafialnym) odbędzie się spotkanie z prof. drem hab. Grzegorzem Kucharczykiem nt. zbliżającego się synodu.
 6. W sobotę o godz. 8.00 nabożeństwo różańcowe, a o godz. 8.30 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy świata. Od godz. 8.30 odwiedzimy również chorych z Komunią Świętą. Zachęcamy, aby zgłaszać nowe osoby, które nie mogą przychodzić do Kościoła. Tego dnia biuro księdza będzie nieczynne.
 7. Duszpasterstwo Nauczycieli Diecezji Bydgoskiej serdecznie zaprasza na Mszę św. sprawowaną w intencji pracowników oświaty 15 października o godz. 17.00 w bydgoskiej katedrze.
 8. Duszpasterz Chorych i Służby Zdrowia Diecezji Bydgoskiej zaprasza wszystkich chętnych w niedzielę 4 października o godz. 10.00 do kaplicy Szpitala im. dra Jana Biziela w Bydgoszczy na uroczystą Eucharystię oraz nabożeństwo dziękczynno–błagalne.
 9. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego. W tym numerze szczególnie gorąco polecam artykuł o rotmistrzu Witoldzie Pileckim, którego można uważać za świętego polskiego patriotyzmu.
 10. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
 11. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

   † Józef Chorżelewski

   † Zofia Kuchcińska

   † Radosław Piotrowski

   † Bogumiła Isbaner

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2015.09.25 14:26, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka